Каратисткиње Карате клуба „Тигар“ из Бабушнице освојиле су четри медаље на традиционалном „Cooper Cupu 2014“ одржаном у суботу у Бору. На свом првом турниру по повратку у клуб из КК „Пролетер“ из Пирота за који су у протеклих годину дана наступале, три најбоље такмичарке бабушничког клуба освојиле су три златне и једну сребрну медаљу. Златне медаље у борбама у појединачној конкуренцији освојиле су Марија Николић у категорији до 45 кг и Тијана Аранђеловић у категорији преко 45 кг, и екипно у борбама: Марија Николић, Тијана Аранђеловић и Бранка Тодоровић. Сребрну медаљу освојила је Бранка Тодоровић у категорији до 45 кг, пошто је у финалу поражена од своје клупске другарице Марије Николић.  На турниру у Бору учествовало је око 200 такмичара из 27 клубова централне Србије. Следеће суботе каратисткиње „Тигра“ учествоваће на „Купу Параћина“